Grand Artvin Hotel, 3 Kral dairesi, 4 Junior Suıte, 41 delux, 35 Standart Oda olmak üzere toplam 83 odadan oluşmaktadır.

Hotelimizde 150 kişilik Kafkasör Restaurant-160 kişilik Karagöl Cafe Bar-yemek düzeninde tüm ekipmanları ile beraber 400 kişilik Kaçkar Balo Salonu ve Toplantı salonu- 60 kişilik Livane Toplantı salonu- Türk Hamamı-Fitness Salonu , SPA ve açık & kapalı yüzme havuzumuz-100 Araçlık açık-kapalı otoparkımız bulunmaktadır, odalarımızda panoramik doğa manzaralarını seyredebilir, yeşilin , mavinin ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Hotelimiz bünyesinde donanımlı bir sauna merkezi hizmet vermektedir. Geniş ailelere, balayı çiftlerine, çocuklara ve gençlere göre farklı konseptler sunan otelimiz, hayalini kurduğunuz doğanın tam ortasında sizleri bekliyor.

Artvin’ eşsiz turizm destinasyonlarına eş uzaklıkta olan otelimiz , 12 ay hizmet vermektedir. Oda+Kahvaltı konseptiyle misafirlerini ağırlayacak olan otelimizde grup rezervasyonları ve tur gezileri için özel konseptler sunulabilmektedir.